KONST / Litografier / Serigrafi 9862399
*
nr 986 2399
Serigrafi
Yvonne Larsson, " Jag talar till dig", 16/200, bladets mått: 76x57
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 oktober 2015
kl 18:52:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/10 18:40:50
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi yvonne larsson
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:44
-
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:05
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:33
*
Serigrafi
nr 986 2399
Serigrafi
Yvonne Larsson, " Jag talar till dig", 16/200, bladets mått: 76x57
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 oktober 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/10 18:40:50 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi yvonne larsson
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:44 -
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:05 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:33