ART / Etchings etc / Etchings 16165294
nr 1616 5294
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
5 st + 1 st färglitografi, Lennart Glemme (b. 1927), Sweden. Outer dimensions including frame: 28x21-33x47 cm. Signed,
ETCHINGS, 5 st + 1 st färglitografi, Yttermått inklusive ram: 28x21-33x47 cm. Signerad
Lennart Glemme, Swedish painter, born 1927.
600
SEK 100
Monday April 29 2024
at 18:48:41
29/4 17:45:45