GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 10392655
nr 1039 2655
VASE
1950-tal, Höganäs, höjd: 28 cm,
1950-tal, Höganäs, höjd: 28 cm
Condition: nagg
300
SEK 300
Monday May 23 2016
at 18:00:31
100 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr