GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7405267
nr 740 5267
Tallrikar
2+ 2 st, Kina, bl. a 1700-tal, diameter: 22. 5-30. 5
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 februari 2012
kl 18:14:16
250 kr
250 kr
350 kr
500 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr
6