KONST / Oljemålningar / Tomas nanne-sandberg 10791020
nr 1079 1020
Tomas Nanne-Sandberg
(f. 1977), Sverige
Tomas Nanne-Sandberg (f. 1977), 'Hjort på avverkningsplats', signerad 'TNS16' samt a tergo 'Tomas Nanne-Sandberg 2016 Hjort på avverkningsplats', olja på masonit, 42x99 cm
Tomas Nanne-Sandberg, svensk bildkonstnär född 1977.
Utrop:
5.000 kr - 8.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 20:37:05
3.800 kr
150 kr
200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
500 kr
600 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.600 kr
3.800 kr
31 okt
A(u)ktion!
Läs mer om A(u)ktion!
Tomas Nanne-Sandberg
Läs mer om Tomas Nanne-Sandberg