KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14721006
nr 1472 1006
Akvarell
Giovanni Battista, Italien, Signerad, Neapel med Vesuvius. Akvarell, bildmått: 30x51cm, yttermått inklusive ram: 60x80cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:10:48
30/5 15:59:16
- Klassiska
30 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska