LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirror 10672050
nr 1067 2050
WALL BRACKET MIRROR
Empire, 70x57,
Empire, 70x57
Condition: slitage, skador
3000
SEK 1500
Monday November 7 2016
at 18:38:40
5/11 10:40:05
Karl Johanstil/Empir
Senempiren
WALL BRACKET MIRROR
Condition: slitage, skador
nr 1067 2050
WALL BRACKET MIRROR
Empire, 70x57,
Empire, 70x57
Condition: slitage, skador
Estimate: | 3000 |
Sold: | SEK 1500 |
Monday November 7 2016 |
5/11 10:40:05 | 1 | Vinnande bud |
Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Senempiren