KONST / Litografier / Färglitografi 6478297
*
nr 647 8297
Märtha Bolin-Clason
(1902-1988), Sverige
Färglitografi , Märtha Bolin-Clason (1902-1988), 25/70, 48x60
Märtha Bolin-Clason, född 1902, död 1988, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 juli 2010
kl 18:43:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/6 11:27:51
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason, född 1902, död 1988, svensk målare.
Läs mer om Märtha Bolin-Clason
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad märtha bolin-clason svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16
*
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason, född 1902, död 1988, svensk målare.
Läs mer om Märtha Bolin-Clason
nr 647 8297
Märtha Bolin-Clason
(1902-1988), Sverige
Färglitografi , Märtha Bolin-Clason (1902-1988), 25/70, 48x60
Märtha Bolin-Clason, född 1902, död 1988, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 juli 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/6 11:27:51 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason, född 1902, död 1988, svensk mÃ¥lare.Läs mer om Märtha Bolin-Clason
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad märtha bolin-clason svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16