ART / Lithographs / Litograph 7574573
nr 757 4573
Barbro Jönsson
(f. 1935), Sverige
Barbro Jönsson, -83, På väg, 158/300, subject size: 38x52,
LITOGRAPH (F), Barbro Jönsson, -83, På väg, 158/300, motivets mått: 38x52
Barbro Jönsson, Swedish painter, born 1935.
400
Monday May 7 2012
at 18:59:02