KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7641174
nr 764 1174
Akvarell
Signerad, Uppsala -1980, "Svarta Dam", motivets mått: 47x40
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 juni 2012
kl 19:35:15
200 kr
300 kr