KONST / Litografier / Färglitografi 15989230
nr 1598 9230
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 75/100, daterad -82. Färglitografi, bildmått: 14x14 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:15:54
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman