ART / Lithographs / Litograph 13015348
nr 1301 5348
LITOGRAPH
Gudmar Olovsson, Modell, 80/120. Signed. Subject: 27x37,
Gudmar Olovsson, Modell. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 27x37 cm
SEK 100
Monday January 20 2020
at 19:21:40
20/1 18:41:22