SILVER & METAL / Silver / Spoon 11809533
nr 1180 9533
SPOON
silver, 19th century. Length: 18,
silver, 1800-tal. Längd: 18
800
SEK 500
Monday April 30 2018
at 20:30:09
30/4 18:38:50
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver