FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 12566044
nr 1256 6044
ARMCHAIRS
5 pcs, Inköpta på "Stil & Form" på 60-talet. Metallstomme / teakarmstöd / fårskinnsklädsel, wear, (ej märkta).
5 st, Inköpta på "Stil & Form" på 60-talet. Metallstomme / teakarmstöd / fårskinnsklädsel
Condition: slitage, (ej märkta)
4000
SEK 3800
Monday May 20 2019
at 20:50:28
3.000 kr
3.400 kr
3.600 kr
- Thema-auction
May 20
Retro
Read more about Retro