KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797043
*
nr 1479 7043
Fabian Lundqvist
(1913-1989), Sverige
Oljemålning, Kvinnor. Signerad. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 57x49 cm
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juli 2022
kl 19:16:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/7 14:42:08
1
1.000 kr
17/7 21:49:34
2
1.100 kr
18/7 19:11:12
3
Vinnande bud
18/7 19:12:31
3
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: damporträtt fabian lundqvist kvinna kvinnor olja olja på duk oljemålning oljemålningar porträttmåleri svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:30
*
Fabian Lundqvist
nr 1479 7043
Fabian Lundqvist
(1913-1989), Sverige
Oljemålning, Kvinnor. Signerad. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 57x49 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juli 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/7 14:42:08 | 1 | 1.000 kr |
17/7 21:49:34 | 2 | 1.100 kr |
18/7 19:11:12 | 3 | Vinnande bud |
18/7 19:12:31 | 3 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: damporträtt fabian lundqvist kvinna kvinnor olja olja på duk oljemålning oljemålningar porträttmåleri svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:30