MISCELLANEOUS / Jewellery / Necklace 10526345
nr 1052 6345
NECKLACE
+ earrings, 1930s, silver & stålgranater,
+ örhängen, 30-tal, silver & stålgranater
SEK 150
Monday August 29 2016
at 18:15:23
27/8 16:02:54
100 kr
29/8 18:10:17
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver