UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 7346628
nr 734 6628
Golvur
1800-tal, bemålat, Mora, höjd: 230
Kondition: slitage, skador
måndag 16 januari 2012
kl 19:55:20
Golvur
Kondition: slitage, skador
nr 734 6628
Golvur
Kondition: slitage, skador
måndag 16 januari 2012 |