KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 6503433
nr 650 3433
Kolteckning
Signerad, Bryssel, parkmotiv, 22x29
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 17:04:16
5/8 12:02:16
100 kr
9/8 16:59:16