ART / Lithographs / Litographs in colors 16044369
nr 1604 4369
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs, ur 'Slaget om Skärgården 1979'. Signerade och numrerade 41/350. Litograph in colors, Image dimensions: outer dimensions including frame: 72x52,
2 st, ur "Slaget om Skärgården 1979". Signerade och numrerade 41/350. Färglitografi, bildmått: yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Monday Mars 11 2024
at 20:47:39