ART / Lithographs / Litograph in colors 16182073
nr 1618 2073
LITOGRAPH IN COLORS
Francois Arnal (1924-2012), composition. Signed, numbered 10/70, unframed. Litograph in colors. Sheet: 50x65, kantskada på pappret.
Francois Arnal (1924-2012), komposition. Signerad, numrerad 10/70, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 50x65 cm
Condition: kantskada på pappret
Withdrawn
Monday May 6 2024
at 19:40:21