ART / Lithographs / Litograph in colors 13555255
nr 1355 5255
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Karl Gustaf KG Nilson (b. 1942), Sweden. "Blått Partitur". Signed, numbered 177/250, unframed. Sheet: 62x78 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Blått Partitur". Signerad, numrerad 177/250, oramat löst blad. Bladets mått: 62x78 cm
Karl Gustaf KG Nilson, Swedish painter, born 1942.
600
SEK 500
Monday October 19 2020
at 19:27:26
300 kr
350 kr
450 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Karl Gustaf KG Nilson
Read more about Karl Gustaf KG Nilson