MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10695134
*
nr 1069 5134
Byrå
6 lådor, Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 105 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:39:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 23:31:48
1
600 kr
12/11 19:04:22
2
600 kr
12/11 19:04:22
1
600 kr (Budbetjänt)
14/11 11:51:46
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5216 Byrå
Björk med stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:56
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:16
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:08
-
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:04
*
Byrå
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5134
Byrå
6 lådor, Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 105 cm
Kondition: skadad
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 23:31:48 | 1 | 600 kr |
12/11 19:04:22 | 2 | 600 kr |
12/11 19:04:22 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
14/11 11:51:46 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5216 Byrå
Björk med stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:56 -
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:16
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:55 -
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:08 -
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:04