FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 10739280
nr 1073 9280
Yngve Ekström
(1913-1988), Sverige
Yngve Ekström (1913-1988), Lamino, Swedese. Skiktlimmat och formpressat trä, brännmärkt Swedese, + pall, slitage, skador.
ARMCHAIR, Yngve Ekström (1913-1988), Lamino, Swedese. Skiktlimmat och formpressat trä, brännmärkt Swedese, + pall
Condition: slitage, skador
Yngve Ekström, born 1913, dead 1988.
3000
SEK 3600
Monday December 5 2016
at 18:00:02
3.400 kr
2.600 kr
2.800 kr (Robot)
3.000 kr
3.200 kr (Robot)