KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16152057
nr 1615 2057
Färgetsning
Tadashi Nakayama. Signerad, numrerad 43/75, daterad 1966. Bildmått: 57x37 cm, yttermått inklusive ram: 80x58 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:13:08
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
22 apr