MÖBLER / Bord / Lampbord 9478567
nr 947 8567
Lampbord
Ett par, 30-tal, diameter: 50, höjd: 64 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 mars 2015
kl 20:36:28
1.000 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr