ART / Oil paintings / Oil painting 12533438
nr 1253 3438
Teddy Sempinski
(1927-1998), Sverige
Teddy Sempinski (1927-1998), Sweden. Oil on canvas, Signerad och dated Tadeusz Sempinski 1976, "Målnlandskap", 91x73,
OIL PAINTING, Olja på duk, Signerad och daterad Tadeusz Sempinski 1976, "Målnlandskap", 91x73
Teddy Sempinski, Swedish painter, born 1927, dead 1998 .
600
SEK 150
Monday May 6 2019
at 18:04:33
2/5 21:17:33
100 kr
6/5 17:59:33
Teddy Sempinski
Read more about Teddy Sempinski