ART / Lithographs / Litographs 13095080
nr 1309 5080
Robert Rahway Zakanitch
(f. 1935), USA
2 pcs, Robert Rahway Zakanitch (b. 1935), USA. Studier. Signed, numrerade 8/75, daterade 1971. Oramade lösa blad. Sheet: 38x42 cm respektive 46x60 cm,
LITOGRAPHS, 2 st, Studier. Signerade, numrerade 8/75, daterade 1971. Oramade lösa blad. Bladets mått: 38x42 cm respektive 46x60 cm
Robert Rahway Zakanitch, amerikansk painter born 1935.
700
SEK 350
Monday February 24 2020
at 20:29:47
23/2 17:08:43
300 kr
24/2 10:24:22
Robert Rahway Zakanitch
Read more about Robert Rahway Zakanitch