ART / Lithographs / Color serigraphys 13249305
nr 1324 9305
Lars Karlmark
(f. 1944), Sverige
2 pcs. Lars Karlmark (b. 1944), Sweden. "Abechna" respektive "EADB", abstrakta kompositioner. Daterade 1968, numrerade 17/17 respektive 15/15. Oramade lösa blad. Sheet: 51x65 cm,
COLOR SERIGRAPHYS, 2 st. "Abechna" respektive "EADB", abstrakta kompositioner. Daterade 1968, numrerade 17/17 respektive 15/15. Oramade lösa blad. Bladets mått: 51x65 cm
Lars Karlmark, Swedish painter born 1944 in Malmö.
SEK 450
Monday May 4 2020
at 18:32:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr