KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Allmogemålningar 9154380
nr 915 4380
Allmogemålningar
3 delar, 1800-tal, längd: 90-125 cm, höjd: 28 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:07:53
28/9 21:02:58
1.500 kr
29/9 13:44:19
- Klassiska
29 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska