KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16034257
nr 1603 4257
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär, vattendrag, Signerade. Olja på pannå, 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:46:32
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr