ÖVRIGT / Diverse / Grafiskt blad 15935005
nr 1593 5005
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
Grafiskt blad, "Stå". Signerad, numrerad 58/100, bildmått: 23x18cm, yttermått inklusive ram: 36x30cm
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:06:01