KONST / Litografier / Färglitografi 10479422
nr 1047 9422
Färglitografi
signerad, gris, motivet. 15x18
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:27:08
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr