ÖVRIGT / Mattor / Isfahan 3761022
nr 376 1022
Isfahan
Antik, 141x210, kortsidor med skador, lagning, ends with damages, repair
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 24 oktober 2005
24 okt
TEMA Orientaliska mattor 2
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 2