MÖBLER / Bord / Matsalsbord / pelarbord 11743356
nr 1174 3356
Matsalsbord / pelarbord
sent 1800-tal, mahogny, diameter: 143 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:12:54
400 kr
500 kr