ART / Oil paintings / Oil painting 16123111
nr 1612 3111
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature, unframed. Oil on canvas, 64x70,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, oramad. Olja på duk, 64x70 cm
SEK 150
Monday April 15 2024
at 19:13:01
10/4 22:49:58
100 kr
12/4 15:58:40