KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969173
nr 1296 9173
Gunilla Dahlgren
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, "Idag har jag så mycket att göra, så jag tror jag gör det i morgon i stället", Signerad. Olja på duk, 23x17 cm
Gunilla Dahlgren, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:40:57
9/12 10:48:04