KONST / Litografier / Färglitografi 16044152
*
nr 1604 4152
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Får. Signerad, numrerad 206/230. Färglitografi, bildmått: 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2024
kl 18:48:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 19:53:24
1
100 kr
7/3 10:25:10
2
250 kr
11/3 17:03:08
3
200 kr
11/3 17:03:08
2
250 kr (Budbetjänt)
11/3 18:30:27
3
300 kr
11/3 18:34:26
4
350 kr
11/3 18:38:28
3
400 kr
11/3 18:43:23
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi får grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Anders Palmér
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Läs om budbetjänten
nr 1604 4152
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Får. Signerad, numrerad 206/230. Färglitografi, bildmått: 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/3 19:53:24 | 1 | 100 kr |
7/3 10:25:10 | 2 | 250 kr |
11/3 17:03:08 | 3 | 200 kr |
11/3 17:03:08 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
11/3 18:30:27 | 3 | 300 kr |
11/3 18:34:26 | 4 | 350 kr |
11/3 18:38:28 | 3 | 400 kr |
11/3 18:43:23 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi får grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49