LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirror 13442262
nr 1344 2262
WALL BRACKET MIRROR
rococo style, 45x18cm, wear, damages.
Rokokostil, 45x18cm
Condition: slitage, skador
SEK 500
Monday August 31 2020
at 18:56:51
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr