KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15989281
nr 1598 9281
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 12/45. Bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:18:44
18/2 18:00:27