MÖBLER / Bord / Lampbord 9614047
*
nr 961 4047
Lampbord
1 par, Teak, Design Yngvar Sandström, längd: 58 cm, djup: 58 cm, höjd: 50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:59:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 20:31:00
1
500 kr
9/5 10:02:19
2
350 kr
9/5 10:02:19
1
400 kr (Budbetjänt)
11/5 12:05:25
3
1.000 kr
11/5 18:07:55
4
700 kr
11/5 18:07:55
3
800 kr (Budbetjänt)
11/5 18:08:03
4
900 kr
11/5 18:08:03
3
1.000 kr (Budbetjänt)
11/5 19:50:09
4
1.100 kr
11/5 19:52:24
3
1.200 kr
11/5 19:53:22
4
1.300 kr
11/5 19:54:26
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord teak teakmöbler trä yngvar sandström
-
3172 Nattygsbord
ett par, mahogny, 1940-tal. Bredd: 35 cm, djup: 43..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:56
-
3015 Nattygsbord
Ett par, mörkbetsad björk. Bredd: 41 cm, djup: 50 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:40
-
3173 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 39 cm, djup: 31 cm, höjd: 74 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:34
*
Lampbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4047
Lampbord
1 par, Teak, Design Yngvar Sandström, längd: 58 cm, djup: 58 cm, höjd: 50 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 20:31:00 | 1 | 500 kr |
9/5 10:02:19 | 2 | 350 kr |
9/5 10:02:19 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
11/5 12:05:25 | 3 | 1.000 kr |
11/5 18:07:55 | 4 | 700 kr |
11/5 18:07:55 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
11/5 18:08:03 | 4 | 900 kr |
11/5 18:08:03 | 3 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
11/5 19:50:09 | 4 | 1.100 kr |
11/5 19:52:24 | 3 | 1.200 kr |
11/5 19:53:22 | 4 | 1.300 kr |
11/5 19:54:26 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord teak teakmöbler trä yngvar sandström
-
3172 Nattygsbord
ett par, mahogny, 1940-tal. Bredd: 35 cm, djup: 43..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:56 -
3015 Nattygsbord
Ett par, mörkbetsad björk. Bredd: 41 cm, djup: 50 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:40 -
3173 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 39 cm, djup: 31 cm, höjd: 74 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:34