FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Wardrobe cupboard 10188525
nr 1018 8525
WARDROBE CUPBOARD
1880s, length: 115 cm, width: 63 cm, height: 230 cm, wear, damages.
1880-tal, längd: 115 cm, djup: 63 cm, höjd: 230 cm
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1000
Monday February 15 2016
at 20:47:45
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr
900 kr