MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7063354
nr 706 3354
Byrå
1890-tal, valnöt, längd: 101, djup: 53, höjd: 102
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 17:47:00
250 kr
200 kr
350 kr
400 kr
700 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.200 kr