FURNITURE / Sofas / Sofa 13878611
nr 1387 8611
SOFA
Art Nouveau, late 19th - early 20th century. Length: 132cm, wear, damages.
Jugend. Längd: 132cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 100
Wednesday April 7 2021
at 03:49:22
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.