MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 13005226
nr 1300 5226
Sideboard
Gustaviansk stil. Längd: 149. Djup: 47 cm, höjd: 76 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:28:36
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
Den Gustavianska stilen