KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14187389
nr 1418 7389
Peter Ojstersek
(f. 1961), Sverige
"Black & White". Signerad a tergo. Blandteknik med lysrör, pannå, 35x58 cm
Peter Ojstersek, svensk bildkonstnär född 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:14:55
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr