ART / Lithographs / Litograph in colors 12297275
*
nr 1229 7275
Teresa Wennberg
(f. 1944), Sverige
Teresa Wennberg (b. 1944), Sweden. HC-upplaga, signed, 68x50,
LITOGRAPH IN COLORS, HC-upplaga, signerad, 68x50
Teresa Wennberg, Swedish artist, born 1944.
Droit De Suite
Estimate:
800
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday January 21 2019
at 18:28:44
- Bid history
Time
Bidder
Bid
21/1 13:01:11
1
Vinnande bud
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teresa wennberg
-
2036 OIL PAINTING
Teresa Wennberg (b. 1944), Sweden. 'Ung man i Piga..//
Auction ends
in two weeks
17 juni at 18:32
*
Teresa Wennberg
Teresa Wennberg, Swedish artist, born 1944.
nr 1229 7275
Teresa Wennberg
(f. 1944), Sverige
Teresa Wennberg (b. 1944), Sweden. HC-upplaga, signed, 68x50,
LITOGRAPH IN COLORS, HC-upplaga, signerad, 68x50
Teresa Wennberg, Swedish artist, born 1944.
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 300 |
Auction date: |
Monday January 21 2019 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
21/1 13:01:11 | 1 | Vinnande bud |
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teresa wennberg
-
2036 OIL PAINTING
Teresa Wennberg (b. 1944), Sweden. 'Ung man i Piga..//
Auction ends
in two weeks
17 juni at 18:32