GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skålar 9772245
nr 977 2245
Skålar
3 st, Kristall, diameter: 23 längd: 20-24, Bla 1800-tal
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 19:47:32
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
450 kr
Halvkristall