KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 10245277
nr 1024 5277
Tavla
Pomona, 25x35
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:45:15
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)