ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastell 4754476
nr 475 4476
Pastell
Lenght: ()
sign. Lely 1800-tal 21x16
Withdrawn
Monday July 2 2007
at 17:21:51
Signe Persson-Melin (f. 1925)