KONST / Litografier / Färglitografi 8639018
nr 863 9018
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), 63/300, signerad. -69, motivet: 27x31
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2013
kl 20:06:06
300 kr
200 kr
300 kr
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner